Organisasjonskart

Administrativ organisering:

Rådmannsteam

Rådmann Arne Sverre Dahl
Kommunalsjef Plan og utvikling Eirik Heggemsnes
Konstituert kommunalsjef Drift Ann-Mari Abelvik

                  Kommuneadvokat      
           Geir Kristoffersen 

Kommunikasjon
Hilde Johansen

Staber

Driftsavdelingen

Ann-Mari Abelvik

Plan- og
utviklingsavdelingen

Eirik Heggemsnes

Økonomiavdelingen

Kurt Magne Thrana

Personal- og organisasjonsavdelingen

Mette Jane Holand

 

   Resultatenheter 
Pleie- og omsorgsenheter  Skoler Barnehager Andre enheter

Bergmo omsorgssenter

Hilde Oppigård

Bekkevoll ungdomsskole

Sissel Nerland

Hatlelia barnehage

Bjarnhild Ulriksborg

Barneverntjenesten for Molde, Aukra, Midsund, Eide og Vestnes

Yngve Brakstad Cappelen

Glomstua omsorgssenter

Corinna Stene

Bergmo ungdomsskole

Frank O. Sæther

Hauglegda og Øvre Bergmo barnehager

Erling Thoresen-Vestre

Brann- og redningstjenesten

Alf Magne Smørholm

Kirkebakken omsorgssenter

Siri Haukaas

Bolsøya skole

Rut Synnøve Vasdal

Hjelset barnehage

Liv Irene Vestvold

Byggesak og geodata

Aleksander Aasen Knudsen

Kleive og Skåla omsorgssenter

Tanja Thalen

Kleive oppvekstsenter

Elin Malmedal

Kvam og St. Sunniva barnehager

Mari L. Johannessen 

Helsetjenesten

Henning Fosse

Råkhaugen omsorgssenter

Kristin Eidem

Kvam skole

Vigdis Nordgård

Banehaugen og Langmyra barnehager

Agnes Mjåseth 

Molde kulturskole

Ingvild Aas

 

 

 

 

 

 

 

Kviltorp skole

Cecilie Sandanger

Lillekollen barnehage

Ellen Lyngvær Hjelset

Kulturtjenesten

Janny Meese

Vågsetra barne- og ungdomsskole

Rannveig Jenset

Barnas Hus

Inger Marie Dyrseth

Flyktningtjenesten

Morten Myking

Langmyra skole

Margaret Sivertsen Mørk

  Molde bydrift

Stine Breivik

Sekken oppvekstsenter

Kari Vingsand

Ressurstjenesten

Ann Sissel Nedberg Misund

Sellanrå skole

Kjell Petter Stene

Nordbyen skole

Marit Gunnarson

Skjevik barne- og ungdomsskole

Inger Lise Eidhammer

NAV Molde

Anne Jorunn Vågen

Molde voksenopplæringssenter

Borghild Drejer

Tiltak funksjonshemmede

Bente Hegdal

 

Kommunale foretak

Interkommunale selskap

Andre virksomheter

Moldebadet

Eva Kristin Ødegård

RIR

Molde Kino AS

Geir Hammerø

Molde Eiendom

Mona Helen Sørensen

Revisjon

Romsdal Parkering AS

Lisbeth Brekstad

Molde Vann og Avløp

Bjarte Koppen

Tøndergård skole og ressurssenter

Eli Bakke

Gotfred Lies Plass 1 AS

 

  Gass ROR

Molde kirkelige fellesråd

Hans Jakob Nes

 

Molde og Romsdal Havn

 

 
 

Interkommunalt arkiv for Møre og Romsdal

 

 

 


 

Tips en venn Skriv ut