Molde har et rikt og aktivt foreningsliv som engasjerer medlemmene hele året rundt. Spesielt er tilbudet til barn og unge stort. I oversikten under er flere lag og organisasjoner i Molde kommune presentert med aktivitets- og kontaktinformasjon. Klikk på kategoriene under, og lagene bli presentert og listet ut. Du kan søke etter lag enten via vårt generelle, ved utvidede søk som du finner i toppen på alle sidene våre, eller gjennom det spesielle søket under.

Flere har registrert seg i vårt lag- og organisasjonsregister. Ved innlogging får du tildelt et brukernavn (e-postadresse) og passord. Senere kan du ved hjelp av dette brukernavnet oppdatere informasjon som du tidligere registrerte. Dersom laget ditt allerede er registrert her, men med feil e-postadresse, ta kontakt med Kulturtjenesten.


Andre Barn og ungdom
Helse Idrett
Kunst og kultur Musikk
Natur og fritid Tro og livssyn
Velforeninger Velforeninger og grendelag

Viser 10 tilfeldig utvalgte

For å se andre foreninger, klikk kategoriene over eller gjør et søk.

Molde Golfklubb

Kategori
Idrett
Kontaktperson
Tommy Pettersson Torsvik
Telefon
93237109
E-post
post@moldegolf.no

Moldemarkas Venner

Kategori
Natur og fritid
Kontaktperson
Ole Haugland
Telefon
90832973
E-post
ole.haugland@norconsult.com

Norges Blindeforbund Møre og Romsdal

Kategori
Andre
Kontaktperson
Kari Wiik
Telefon
99627870
E-post
kari.wiik@blindeforbundet.no

Kviltorp Vel

Kategori
Velforeninger og grendelag
Kontaktperson
Marit Viken
Telefon
90728083
E-post
maritvi64@hotmail.com
Nettside
www.kviltorpvel.no

Molde & Omegn MS-forening

Kategori
Helse
Kontaktperson
Nina Kvernmo
Telefon
95231698
E-post
nkvernmo@online.no

DIS Molde

Kategori
Andre
Kontaktperson
Eva Hjelen
Telefon
41561680
E-post
hjeleneva@hotmail.no
Nettside
mr.disnorge.no/dis-molde

Molde Dartklubb

Kategori
Idrett
Kontaktperson
Geir Nydal
Telefon
47242896
E-post
geir_nydal@hotmail.com

Moldekameratene Bokseklubb

Kategori
Idrett
Kontaktperson
Jack Einar Berg
Telefon
99715615
E-post
jack@moldekameratene.no

Storyville Jazz Club

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Eli Karin Walle
Telefon
41272915
E-post
post@storyville.no

Vivace

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Hilde Husby
Telefon
41554505
E-post
hilde_husby@hotmail.com
Tips en venn Skriv ut